STREFA PARTNERA

2569
90
60

Uczniów i studentów
wzięło udział w szkoleniach
oraz warsztatach organizowanych
przez Fundację.

Szkoleń oraz warsztatów
zostało przeprowadzonych przez Fundację od rozpoczęcia jej działalności
w 2015 roku.

Doradców zawodowych, pedagogów oraz wychowawców otrzymało podczas szkoleń kompleksową wiedzę na temat pracodawców z regionu oraz warunków oferowanych obecnie na rynku pracy.

Współpracujemy z firmami i instytucjami o ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Naszym Partnerom dostarczamy ekspercką wiedzę i aktualne informacje dotyczące rynku pracy oraz promujemy ich wśród potencjalnych pracowników.

Korzyści wynikające z partnerstwa:

  • Wzrost rozpoznawalności marki na lokalnym rynku pracodawców wśród przyszłych potencjalnych kandydatów
  • Wzrost konkurencyjności firmy jako potencjalnego pracodawcy w oczach młodego pokolenia
  • Zaliczenie do grona firm społecznie odpowiedzialnych (CSR) – realny wpływ na popularność Państwa marki i produktu
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR – ang. Corporate Social Responsibility )
    jako element Employer Branding’u – Partner otrzyma certyfikat potwierdzający Jego społeczną odpowiedzialność poprzez wsparcie dla Fundacji
  • Udział w rozwoju gospodarczym i społecznym regionu
  • Wzmocnienie pozytywnego wizerunku wśród społeczności lokalnej, opinii publicznej, potencjalnych klientów i pracowników
  • Wzrost poziomu satysfakcji, lojalności i motywacji pracowników
  • Wzrost odporności marki na skutki wystąpienia sytuacji kryzysowych

Dotychczas zaufali nam:

Duńska Tradycja – Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie

Salling Group, czyli dawna Dansk Supermarked Group Shared Service Center to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w spółkach Grupy w całej Europie.
Największa duńska firma z branży handlu detalicznego, dysponująca ponad 1,500 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech, która zatrudnia ponad 51,000 osób.
Oferty pracy kierowane są zarówno do absolwentów i osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży SSC/BPO w takich działach jak księgowość, kontroling, IT, HR oraz Master Data, jak również do wykwalifikowanych managerów i specjalistów.
Sukces Dansk Supermarked tworzą pracownicy, dlatego Grupa stwarza możliwości ciągłego rozwoju, a dzięki istniejącym benefitom inwestuje w motywowanie swojego zespołu.

więcej na www

Drobimex jest nowoczesną firmą z tradycją sięgającą nieprzerwanie ponad 65 lat. Specjalizuje się w produkcji mięsa oraz wędlin wyłącznie drobiowych, a swoje produkty z powodzeniem oferuje w Polsce i za granicą. Stale się rozwija, inwestuje w nowoczesne technologie, poszerza asortyment, nieustannie podwyższa standardy produkcji i zdobywa nowe rynki zbytu. Swoim pracownikom oferuje ciekawe wyzwania zawodowe oraz przyjazną atmosferę w pracy zarówno w Szczecinie, jak i w Goleniowie.

więcej na www

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez 22 lata swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.

więcej na www

Ammeraal Beltech to jeden ze światowych liderów w produkcji i transporcie taśm i łańcuchów, wykorzystywanych między innymi w branżach spożywczej, logistycznej, tytoniowej, papierniczej, drukarskiej, tekstylnej, metalowej, elektronicznej, drzewnej, samochodowej, konstrukcyjnej i lotniczej.

więcej na www

Firma Weber Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Goleniowskim Parku Przemysłowym, należy do międzynarodowej Grupy Weber, jednego z głównych producentów zbiorników oraz aparatów z tworzyw sztucznych w Europie. Łącznie w Weber Polska Sp. z o.o. zatrudnionych jest 250 pracowników, głównie na stanowisku spawacza tworzyw sztucznych.

więcej na www

Diebold Nixdorf to światowy lider, zapewniający rozwiązania „connected commerce” milionom klientów z sektora bankowego oraz handlu detalicznego. Dostarczamy innowacyjne technologie niemal wszystkim ze 100 największych globalnych instytucji finansowych oraz większości z 25 czołowych sieci handlowych i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 25 000 pracowników w 130 krajach. W Polsce działamy od 1990 roku. Poza przedstawicielstwem handlowym i działem serwisu ulokowaliśmy tu aż cztery międzynarodowe centra, świadczące usługi o zasięgu europejskim i globalnym. W Szczecinie mieści się nasz dział Global Delivery Center EMEA dedykowany wsparciu technicznemu dla klientów biznesowych.

więcej na www
Talent & Kariera Fundacja Rozwoju Zawodowego